Lubelskie Centrum Technologii Sieciowych

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania i usługi związane z tworzeniem sieci, projektowaniem witryn internetowych oraz aplikacji dedykowanych. Nasze rozwiązania umożliwiają szybkie diagnozowanie i usuwanie problemów sieciowych, profesjonalne projekty oraz wykonanie instalacji sieciowych. Tworzenie stron www dostosowanych do wymagań każdego odbiorcy oraz nowoczesnego oprogramowania przeznaczonego dla każdego typu działalności. Zajmujemy się również kreowaniem wizerunku, pozycjonowaniem stron, poprawą wizerunku w sieci oraz reklamą. Dodatkowo prowadzimy działania w zakresie rekrutacji pracowników a także prowadzimy wstępne szkolenia BHP.

Lubelskie Centrum Technologii Sieciowych to grupa ludzi związanych z informatyką, mająca na celu świadczenie wysokiej jakości usług informatycznych. Usługi informatyczne którymi pragniemy się zająć, dają Państwu możliwość wygodnej współpracy z tylko jedną firmą, co przekłada się na oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Naszą działalność pragniemy skierować zarówno do klientów, dla których internet jest codziennością, jak i do tych, którzy nie mają z nim nic wspólnego.

Każdy z członków zespołu posiada rozległą wiedzę i szerokie umiejętności z zakresie oferowanych przez nas usług.

LCTS to:

  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • zaproponowanie każdemu z naszych klientów rozwiązań i funkcjonalności spełniające jego wymagania formalne, jak i finansowe
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa
  • sumienne wykonanie naszych obowiązków
  • wiarygodność
  • przyjemna i wygodna forma współpracy